سلام بانو

رمان متفاوت و زیبای شما رو خوندم چند وقت پیش.

قلم زیبا و توانای شما توی این رمان، همه احساسی رو به من چشوند.

جاهایی گریه کردم،جاهایی خندیدم، گاهی همراه شخصیت ها ذوق کردم، بعضی وقتا هم صورتم از عصبانیت گر گرفت.

از برادرای اهل سنت کسی رو اطراف ندارم و توفیق ندارم که دوستی نزدیک داشته باشم با برادرای دینیم، ولی با خوندن این رمان فهمیدم که ما چقدر به هم نیاز داریم و چقدر مثل همیم.

از هوای بندرعباس تا هوای حرم ارباب منو بردید با رمانتون و بیشتر از قبل مشتاق زیارت شش گوشه ارباب شدم. با این داستان حقیقتاً زیبا، معنای عشق پاک رو فهمیدم و عاشق شدم.

نقص؟ مطمئناً هرچیزی نقصی داره، ولی این رمان اونقدر نقطه قوت داره که بی انصافیه اگه همون ضعف های خیلی کوچیکش رو نام ببریم.

چیزای زیادی از این رمان یاد گرفتم و تا بتونم منتشرش میکنم و از بقیه کسایی هم که خوندن میخوام این کارو بکنن.

بازم ازتون تشکر میکنم و امیدوارم که مورد توجه همیشگی حضرت زهرا (علیها السلام) باشید.

التماس دعا

دلنوشته مخاطبی که با خواندن رمان «جان شیعه، اهل سنت» عاشق شد...

گفتگوی عاشقانه زوج شیعه و سنی داستان در شب عید فطر؛ عید همه مسلمانان

شبی که شیعه و سنی دوشادوش هم قرآن به سر می گیرند...

رمان ,رو ,هم ,ولی ,اهل ,میکنم ,این رمان ,میکنم و ,داره که ,بی انصافیه ,انصافیه اگه

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نیماسا صدرا برخورداری مقالات هنری و آموزشی فیلم و سریال | آهنگ جدید | موزیک پدیده برق و الکتریسیته دست نوشته های زرد من آموزش سئو در ایران اموزش چاپ و طراحی اطلاعات عمومی گروه تولیدی اویمیز